Rulonų kiekio skaičiavimas

Vienas standartinis rulonas yra 10,05m ilgio ir 0,53m pločio (5 kv. metrai).

 

Nederinami tapetai

 

Jeigu tapetai yra nederinami, tai reikalingą rulonų skaičių sužinosite sudauginus kambario perimetrą su kambario aukščiu ir padalinus iš rulono ploto (dažniausiai 5 kvadratiniai metrai). Siūlome pasinaudoti žemiau esančia lentele apytikriams rezultatams.

 

Rulonu kiekio skaiciavimo lentele

Derinami tapetai

 

Raštuotus tapetus reikia derinti, kad sutaptų pasikartojantys piešiniai. Todėl skaičiuojant reikiamą rulonų skaičių, patartina į tai atsižvelgti. Pavyzdžiui, nederinamo tapetų rulono užteks keturioms juostoms, o derinamo trims (kai lubų aukštis – 2.50m).

Tapeto aprašyme ieškokite tapeto suderinimo žingsnio (kas kiek kartojasi raštas). Tai padės apskaičiuoti rulonų  kiekį.

 

Lubų tapetavimas

 

Luboms reikalingų tapetų kiekį apskaičiuoti nėra sunku. Reikia žinoti klijuojamo paviršiaus ilgį bei plotį. Svarbu atsižvelgti į rulono ilgį (dažniausiai 10.05m.) ir suskaičiuoti kiek juostų išeis išklijuot vienu rulonu.

 

 

Svarbu: Prašome ir patariame naudoti mūsų nurodytais skaičiavimais su atsargumu. Mes nebūsime atsakingi už per didelį ar per mažą įsigytų tapetų rulonų kiekį remiantis mūsų apskaičiavimais. Skirtingi tapetų tipai, raštai gali reikalauti kitokio kiekio rulonų. Patariame sprendimus priimti savo ar jums talkinančio dizainerio nuožiūra.